دکتر رانندگی

لوگوی دکتر رانندگی :نمونه سوالات آیین نامه

مردودی متوالی در آزمون آيین نامه

من حدود ۴ ماه پیش در یکی از آموزشگاه های رانندگی شهر تهران برای اخذ گواهینامه رانندگی پایه ۳ ثبت نام کردم اتفاقات جالبی که در آزمون آیین نامه برای من رخ داد که دوست داشتم در اینجا با کاربران وب سایت دکتر رانندگی در میان بگذارم و توصیه هایی نیز برای قبولی درباره ی قبولی در بار اول در امتحان آیین نامه راهنمایی و رانندگی به دوستان خودم که این مطلب را میخوانند بکنم


من پنج بار در امتحان آیین نامه راهنمایی و رانندگی شرکت کردند و در بار پنجم در آزمون آیین نامه قبول شدم شاید برایتان جالب باشد بدانید که در هر چهار بار اول که در آزمون آیین نامه شرکت کردم با نمره ۲۵ مردود شدم در بار دوم سوم و چهارم که نمره تکراری ۲۵ را از امتحان آیین نامه گرفتم واقعا برایم عجیب بود و نمیدونستم چرا این قدر باید بدشانس باشم که با اختلاف فقط یک نمره آن هم برای چهار بار پیاپی باید دوباره در هفته بعد در آزمون آیین نامه شرکت کنم من تقریباً همه سوالات آیین نامه را پاسخ صحیح می دادم و مشکل اصلی که داشتم با سوالات فنی بود و در امتحان آیین نامه پاسخ های اشتباه من بیشتر مربوط به سوالات فنی بود . بالاخره در بار پنجم با نمره ۲۸ در آزمون آیین نامه قبول شدم .


مردود شدن در آزمون آیین نامه راهنمایی و رانندگی یکی از بد ترین اتفاقاتی است که می‌تواند در طول دوران اخذ گواهینامه رانندگی بیوفتد چرا که شما علاوه بر اینکه باید در هفته بعد و سری بعد که آزمون آیین نامه گرفته میشود در امتحان آیین نامه شرکت کنید می بایست هزینه ای نیز به شماره حسابی که آموزشگاه رانندگی می‌دهند واریز کنید و حتما می بایست برای این واریزی به یکی از شعب بانک ملی مراجعه کنیم و فیش را تحویل آموزشگاه رانندگی دهیم فکر می کنم در همه اموزشگاههای رانندگی روال به همین شکل می باشد حداقل در آموزشگاه ما که باید پس از مردود شدن در آزمون آیین نامه برای شرکت در امتحان آیین نامه هفته ی بعد به یکی از بانک های ملی مراجعه می‌کردیم و مبلغ مورد نظر را واریز می کردیم و فیش را به آموزشگاه رانندگی خود تحویل میدادیم که بسیار این کار خسته کننده و کسل کننده بود من ۵ بار این کار را انجام دادم .


مردودی های پشت سرهم در امتحان آیین نامه باعث شد که من حدود یک ماه بیشتر طول بکشد تا بتوانم بالاخره گواهینامه خود را بگیرم بنابراین اگر خوب کتاب آیین نامه را همان اول بخوانید و سر کلاس نیز حواسمان به مطالبی که استاد میگوید باشد و در بار اول در آزمون آیین نامه رانندگی قبول شوید خیلی بهتر و ارزشمند تر است .


من از نمونه سوالات آیین نامه قبل از امتحان آیین نامه استفاده نکردم ولی خیلی از دوستان من در کلاس آیین نامه ما نمونه سوالات مختلفی را از اینترنت دریافت کرده بودند و با پرینت آن نمونه سوالات به جای کتاب آیین نامه فقط نمونه سوالات را می خواندند و اتفاقاً به من نیز توصیه می‌کردند که به جای خواندن کتاب آیین نامه نمونه سوالات آزمون آیین نامه را بخوانم نمی‌دانم چرا در همان موقع از اینکه نمونه سوالات را بخوانم دوری می کردم و بیشتر کتاب را می‌خواندم من فکر می کنم که خواندن نمونه سوالات با جواب می تواند بسیار کمک کننده در قبولی در بار اول در آزمون آیین نامه راهنمایی و رانندگی باشد . برخی از افرادی که نمونه سوالات زیادی را خوانده بودند در همان بار اول در آزمون آیین نامه قبول شدند و می‌گفتند که این نمونه سوالات را قبلاً نیز دیده بودند بنابر این من با اینکه خودم از نمونه سوالات قبل از امتحان آیین نامه استفاده نکردم ولی به متقاضیان گواهینامه پایه سه توصیه می کنم که قبل از آزمون آیین نامه نمونه سوالات آن را با جواب بخوانند.

نمونه سوالات آیین نامه رانندگی کالیفرنیا

نمونه سوالات آیین نامه رانندگی کالیفرنیا برای افراد پارسی زبان که در کالیفرنیا آمریکا زندگی می کنند هم اکنون برای شما گرداوری کرده ایم .
خیلی از هموطنان عزیزمان در کالیفرنیا آمریکا درخواست نمونه ...

ادامه مطلب

سوالات آزمون اصلی آیین نامه 96 و سوالات فنی با جواب

تعدادی از سوالات آزمون اصلی آیین نامه با جواب را در اینجا آورده ایم .
فراموش نکنید که برای قبولی در آزمون اصلی آیین نامه باید هر چه بیشتر نمونه سوالات آیین نامه اصلی با جواب را حل کنید .
آزمون اصلی آیین نامه که شامل ...

ادامه مطلب

نمونه سوالات آزمون آیین نامه افسر

نمونه سوالات آزمون آیین نامه افسر در واقع سوالات امتحانی آیین نامه اصلی راهنمایی و رانندگی است که از متقاضیان گواهی نامه پایه ۳ گرفته می شود . نمونه سوالات آزمون آیین نامه رانندگی تاثیر به سزا...

ادامه مطلب

کاهش استرس در هنگام آزمون عملی یا شهری رانندگی

آیا تا بحال تجربه امتحان عملی رانندگی در حضور افسر راهنمایی و رانندگی را داشته اید ؟ خیلی از هنرآموزان و متقاضیان گواهینامه رانندگی در هنگام امتحان عملی رانندگی استرس دارند و همین استرس باعث میشود در آزمون شهری مردود شوند ...

ادامه مطلب

دانلود سوالات آزمون آیین نامه اصلی دانلود سوالات آزمون آیین نامه مقدماتی