دکتر رانندگی

لوگوی دکتر رانندگی :نمونه سوالات آیین نامه

معرفی بسته های آیین نامه ی ما

در این بخش میخواهیم به معرفی بسته های ارایه شده ی دکتر برای آزمون آیین نامه بپردازیم تا شما عزیزان با محتوایات موجود در هر بسته به خوبی آشنا شوید .

بسته ی قرمز : در این بسته به مهمترین و سخت ترین سوالات آیین نامه پرداخته شده و سعی بر آن شده که بسیار مختصر و مفید باشد و شما عزیزان بتوانید با خواندن در زمانی کوتاه به آمادگی مناسبی برای امتحان اصلی و مقدماتی آیین نامه برسید . به طور مثال سخت ترین علایم راهنمایی رانندگی که بیشترین استقاده را در آزمون های آیین نامه دارند و هنر آموزان را در امتحان آیین نامه به اشتباه می اندازند به شکل مناسبی در کنار هم آورده شده اند که باعث میشود با تفاوت های آنها به خوبی آشنا شوید و برای پاسخگویی به سوالات مربوط به تابلو ها به اشتباه نیوفتید . همچنان سایر بخش های امتحان آیین نامه نیز به بهترین روش در این بسته آورده شده اند تا به یادگیری شما کمک کنند .

بسته ی نارنجی : اما در بسته ی قرمز جای خالی نمونه سوالات فنی آیین نامه رانندگی که بخش مهمی از آن نیز هستند احساس میشود . بسته ی نارنجی دکتر رانندگی شامل سوالات است و کاملترین سوالات فنی آیین نامه موجود می باشد . پس با خواندن این بسته میتوانید با تمام سوالات بخش فنی آیین نامه بدون اشتباه پاسخ دهید .

بسته ی قرمز : کامل ترین بسته ی دکتر رانندگی می باشد . این بسته در واقع آزمون ها ی آنلاین آیین نامه ی رانندگی است که از نظر بهترین راه برا سنجیدن خودتان است و پس از آزمون تعداد پاسخ های صحیح به شما نمایش داده میشود . این بسته دارای 15 آزمون استاندارد آیین نامه و 3 آزمون فنی میباشد . علاوه بر آن همچنین بسته ی سبز دکتر رانندگی را نیز هدیه میگیرید و از این بخش میتوانید آن را دانلود کنید .

نمونه سوالات آیین نامه رانندگی کالیفرنیا

نمونه سوالات آیین نامه رانندگی کالیفرنیا برای افراد پارسی زبان که در کالیفرنیا آمریکا زندگی می کنند هم اکنون برای شما گرداوری کرده ایم .
خیلی از هموطنان عزیزمان در کالیفرنیا آمریکا درخواست نمونه ...

ادامه مطلب

سوالات آزمون اصلی آیین نامه 96 و سوالات فنی با جواب

تعدادی از سوالات آزمون اصلی آیین نامه با جواب را در اینجا آورده ایم .
فراموش نکنید که برای قبولی در آزمون اصلی آیین نامه باید هر چه بیشتر نمونه سوالات آیین نامه اصلی با جواب را حل کنید .
آزمون اصلی آیین نامه که شامل ...

ادامه مطلب

نمونه سوالات آزمون آیین نامه افسر

نمونه سوالات آزمون آیین نامه افسر در واقع سوالات امتحانی آیین نامه اصلی راهنمایی و رانندگی است که از متقاضیان گواهی نامه پایه ۳ گرفته می شود . نمونه سوالات آزمون آیین نامه رانندگی تاثیر به سزا...

ادامه مطلب

کاهش استرس در هنگام آزمون عملی یا شهری رانندگی

آیا تا بحال تجربه امتحان عملی رانندگی در حضور افسر راهنمایی و رانندگی را داشته اید ؟ خیلی از هنرآموزان و متقاضیان گواهینامه رانندگی در هنگام امتحان عملی رانندگی استرس دارند و همین استرس باعث میشود در آزمون شهری مردود شوند ...

ادامه مطلب

دانلود سوالات آزمون آیین نامه اصلی دانلود سوالات آزمون آیین نامه مقدماتی