دکتر رانندگی

لوگوی دکتر رانندگی :نمونه سوالات آیین نامه

انتظار برای اخذ گواهینامه رانندگی پایه ۳

وقتی بعد از سال ها انتظار زمان آن فرا میرسد که ۱۸ سالمان تمام شود و از نظر قانونی بتوانیم گواهینامه رانندگی بگیریم این یعنی خوشبختی . نمیدونم این چه حسی است که در دوران نوجوانی و همان سنین ۱۵ سال به بعد مخصوصا ما پسر ها انقدر علاقه مندیم پشت فرمان بشینیم و اتومبیلی را هدایت و رانندگی کنیم .

قبل از اینکه بتوانیم گواهینامه بگیریم در همون سنین ۱۷ سالگی سعی میکنیم پشت فرمان بشینیم و ماشین بابا رو حداقل کمی جا به جا کنیم و از در بیاریم تو پارکینگ یا ببریم بیرون ، به هر حال هر طور شده میخواهیم در هدایت خودرو نقشی داشته باشیم .

من که تا حالا هر پسری دیدم عاشق رانندگی بوده و تابحال پسری را ندیدم بگه نه من از رانندگی کردن متنفرم !!! شاید این قضیه برای برخی دختر ها هم صادق باشه نمیدونم شاید ...

زمانی که ۱۸ سالمان تمام میشود و میرویم برای ثبت نام در آموزشگاه رانندگی برای اخذ گواهینامه پایه ۳ شاید بهترین کلاسی که تابحال تجربه داشتیم همان کلاس عملی رانندگی است چون بدون هیچ مانعی میتوانیم در شهر با ماشین رانندگی کنیم که این هم نوعی خوشبختی هست برای ما پسر ها .

و از طرفی فکر میکنم بدترین امتحانی که میتوانیم تجربه داشته باشیم هم امتحان آیین نامه راهنمایی و رانندگی باشد . وقتی میریم سر جلسه ازمون ایین نامه اصلی و میبینیم یک سری سوال سخت آیین نامه و یک سری سوالات که اصلا برامون آشنا نیست در امتحان می آید .

و بعد از بارها مردودی در آزمون آیین نامه مقدماتی و ازمون ایین نامه اصلی بالاخره موفق میشویم قبول شویم . حالا دیگر وقتشه با افسر راهنمایی و رانندگی که میخواهد آزمون شهری رانندگی از ما بگیرد سر و کله بزنیم . در بار اول که سر کوچک ترین چیزی باید مردود شویم و خیلی سخت است که در بار اول در آزمون شهری رانندگی قبول شویم . ولی بالاخره اونم در بارهای بعد قبول میشویم .

بالاخره گواهینامه بعد از حداقل دو هفته بدستمان میرسد و حالا کلی خوشحالیم و در پوست خودمان نمی گنجیم که از الان به بعد دیگر میتوانیم به صورت قانونی رانندگی کنیم و مانعی برای رانندگی وجود ندارد .

و حالا دیگر بزرگ شده ایم .

نمونه سوالات آیین نامه رانندگی کالیفرنیا

نمونه سوالات آیین نامه رانندگی کالیفرنیا برای افراد پارسی زبان که در کالیفرنیا آمریکا زندگی می کنند هم اکنون برای شما گرداوری کرده ایم .
خیلی از هموطنان عزیزمان در کالیفرنیا آمریکا درخواست نمونه ...

ادامه مطلب

سوالات آزمون اصلی آیین نامه 96 و سوالات فنی با جواب

تعدادی از سوالات آزمون اصلی آیین نامه با جواب را در اینجا آورده ایم .
فراموش نکنید که برای قبولی در آزمون اصلی آیین نامه باید هر چه بیشتر نمونه سوالات آیین نامه اصلی با جواب را حل کنید .
آزمون اصلی آیین نامه که شامل ...

ادامه مطلب

نمونه سوالات آزمون آیین نامه افسر

نمونه سوالات آزمون آیین نامه افسر در واقع سوالات امتحانی آیین نامه اصلی راهنمایی و رانندگی است که از متقاضیان گواهی نامه پایه ۳ گرفته می شود . نمونه سوالات آزمون آیین نامه رانندگی تاثیر به سزا...

ادامه مطلب

کاهش استرس در هنگام آزمون عملی یا شهری رانندگی

آیا تا بحال تجربه امتحان عملی رانندگی در حضور افسر راهنمایی و رانندگی را داشته اید ؟ خیلی از هنرآموزان و متقاضیان گواهینامه رانندگی در هنگام امتحان عملی رانندگی استرس دارند و همین استرس باعث میشود در آزمون شهری مردود شوند ...

ادامه مطلب

دانلود سوالات آزمون آیین نامه اصلی دانلود سوالات آزمون آیین نامه مقدماتی