دکتر رانندگی

لوگوی دکتر رانندگی :نمونه سوالات آیین نامه

راهکار قبولی در ازمون ایین نامه اصلی و مقدماتی

وقتی برای اولین بار برای اخذ گواهینامه رانندگی پایه ۳ به آموزشگاه رانندگی مراجعه میکنید شاید این تصور را داشته باشید که به راحتی بتوانید گواهینامه را بگیرید و مشکل خاصی در اخذ گواهینامه نداشته باشید . اما زمانی که برای اولین بار تجربه آزمون آیین نامه را پیدا میکنید یعنی همان امتحان آیین نامه مقدماتی متوجه میشوید که قبولی در آن به این راحتی هم نیست .

خیلی از ما ها گرفتن گواهینامه و قبولی در آزمون آیین نامه رانندگی را ابتدا دست کم میگیریم و بدون آمادگی لازم سر جلسه آزمون حاضر میشویم این در حالی است که برای قبولی در امتحان آيین نامه اصلی و مقدماتی باید کتاب آیین نامه راهنمایی و رانندگی را خوب بخوانیم و در سر جلسات آموزشی آیین نامه رانندگی با تمرکز و حواس بالا حاضر شویم .

علاوه بر خواندن کتاب آیین نامه که معمولا هنرآموزان آموزشگاه های رانندگی خوب آن را نمیخوانند و ارتباط خوبی با کتاب برقرار نمیکنند حل نمونه سوالات آیین نامه قبل از ازمون ایین نامه اصلی و ازمون ایین نامه مقدماتی میتواند به شدت تاثیر مثبتی در قبولی شما در امتحان آیین نامه داشته باشد .

اگر تاثیر خواندن نمونه سوالات آزمون آیین نامه بیشتر از خواندن کتاب آیین نامه نباشد کم تر هم نیست . مباحث آیین نامه که در امتحان آیین نامه از آن سوال می آید یک سری موارد محدود است و با کمی مطالعه نمونه سوالات آیین نامه میتواند دریافت که چه نوع سوالات و حتی دقیقا چه سوالاتی در امتحان آیین نامه خواهد آمد . 

بنابر این برای قبولی در بار اول در آزمون ایین نامه ما به شما توصیه اکید میکنیم که نمونه سوالات آیین نامه را قبل از آزمون آیین نامه را سعی کنید اول خودتان حل کنید و سپس جواب های صحیح آن را ببینید .

به امید اینکه همه ی هنرآموازن آموزشگاه رانندگی در بار اول در ازمون آيین نامه اصلی و ازمون ایین نامه مقدماتی قبول شوند و زیاد درگیر گرفتن گواهینامه نشوند و انشالله در مدت زمان کوتاهی گواهینامه رانندگی خود را دریافت کنند .

نمونه سوالات آیین نامه رانندگی کالیفرنیا

نمونه سوالات آیین نامه رانندگی کالیفرنیا برای افراد پارسی زبان که در کالیفرنیا آمریکا زندگی می کنند هم اکنون برای شما گرداوری کرده ایم .
خیلی از هموطنان عزیزمان در کالیفرنیا آمریکا درخواست نمونه ...

ادامه مطلب

سوالات آزمون اصلی آیین نامه 96 و سوالات فنی با جواب

تعدادی از سوالات آزمون اصلی آیین نامه با جواب را در اینجا آورده ایم .
فراموش نکنید که برای قبولی در آزمون اصلی آیین نامه باید هر چه بیشتر نمونه سوالات آیین نامه اصلی با جواب را حل کنید .
آزمون اصلی آیین نامه که شامل ...

ادامه مطلب

نمونه سوالات آزمون آیین نامه افسر

نمونه سوالات آزمون آیین نامه افسر در واقع سوالات امتحانی آیین نامه اصلی راهنمایی و رانندگی است که از متقاضیان گواهی نامه پایه ۳ گرفته می شود . نمونه سوالات آزمون آیین نامه رانندگی تاثیر به سزا...

ادامه مطلب

کاهش استرس در هنگام آزمون عملی یا شهری رانندگی

آیا تا بحال تجربه امتحان عملی رانندگی در حضور افسر راهنمایی و رانندگی را داشته اید ؟ خیلی از هنرآموزان و متقاضیان گواهینامه رانندگی در هنگام امتحان عملی رانندگی استرس دارند و همین استرس باعث میشود در آزمون شهری مردود شوند ...

ادامه مطلب

دانلود سوالات آزمون آیین نامه اصلی دانلود سوالات آزمون آیین نامه مقدماتی