دکتر رانندگی

لوگوی دکتر رانندگی :نمونه سوالات آیین نامه

مواد لازم برای قبولی در آزمون آیین نامه اصلی

همین طور که می دانید برای قبولی در آزمون آیین نامه اصلی و مقدماتی باید حداقل نمره ۲۶ را از ۳۰ بیاورید . یعنی هر هنرآموز مجاز است در آزمون تئوری آیین نامه حداکثر به چهار سوال پاسخ اشتباه دهد یا اصلا پاسخ ندهد .

در این قسمت سعی داریم مواد لازم برای قبولی در آزمون آیین نامه را با هم مرور کنیم . برخی از کاربران دکتر رانندگی به ما می گویند که همش در امتحان آیین نامه مردود میشوم چیکار کنیم که این بار دیگر در آزمون آیین نامه قبول شویم . به طور مثال یکی از کاربران مدتی پیش در پشتیبانی به ما گفت که ۹ سال است که میخواهد گواهینامه رانندگی بگیرد و هنوز موفق به اخذ گواهینامه رانندگی نشده است .

آیا واقعا قبولی در آزمون تئوری آیین نامه انقدر سخت است ؟

جواب قطعا نه است .

خیلی از افراد هستند که در بار اول در آزمون آيین نامه اصلی نمره قبولی را می آورند . چیزی که باید مدنظر داشته باشید این است که هرگز امتحان آیین نامه را دست کم نگیرید . اما بنظر من به راحتی می توان بدون خواندن کتاب آیین نامه در آزمون آیین نامه قبول شد . چیزی که باید دقت داشته باشید اینست که معمولا سوالات آیین نامه در آزمون های مختلف تکرار می شوند یعنی شما اصلا نباید توقع داشته باشید که در آزمون آیین نامه انتظار داشته باشید سوالاتی متفاوت و عجیب تر از آنچه در نمونه سوالات آیین نامه مختلف یا در کتاب دیده اید را در امتحان خود ببینید .

یکی از مواد لازم برای قبولی در امتحان آیین نامه اصلی حل نمونه سوالات آیین نامه با جواب است شما اگر سوالات استاندارد و پرتکرار امتحان آيین نامه سال های گذشته را پیدا کنید و حل کنید میتوان به جرات گفت بدون کتاب آيین نامه و فقط با حل آن نمونه سوالات می توانید در آزمون آيین نامه اصلی و مقدماتی نمره قبولی را بیاورید .

طبق تجربیات کاربران و کسانی که امتحان آیین نامه داده اند بنظر می رسد امحان آیین نامه اصلی از امتحان آیین نامه مقدماتی کمی دشوار تر است که این دشواری نیز ناشی از سوالات فنی بیشتری است که در آزمون آیین نامه اصلی می آید . بنابر این توصیه میکنیم بخش فنی را جدی بگیرید چراکه به تازگی سهم بیشتری از سوالات آیین نامه نیز از همین قسمت فنی می باشد .

توصیه ما به شما حل سوالات آیین نامه از بسته طلایی دکتر رانندگی است چرا که این سوالات جز مهم ترین نمونه سوالات آیین نامه هستند که همگی با جواب می باشند . با حل این سوالات و بررسی پاسخ های صحیح آن با دقت می توان بدون خواندن کتاب آیین نامه در هر دو آزمون آیین نامه اصلی و مقدماتی نمره قبولی را آورد .

نمونه سوالات آیین نامه رانندگی کالیفرنیا

نمونه سوالات آیین نامه رانندگی کالیفرنیا برای افراد پارسی زبان که در کالیفرنیا آمریکا زندگی می کنند هم اکنون برای شما گرداوری کرده ایم .
خیلی از هموطنان عزیزمان در کالیفرنیا آمریکا درخواست نمونه ...

ادامه مطلب

سوالات آزمون اصلی آیین نامه 96 و سوالات فنی با جواب

تعدادی از سوالات آزمون اصلی آیین نامه با جواب را در اینجا آورده ایم .
فراموش نکنید که برای قبولی در آزمون اصلی آیین نامه باید هر چه بیشتر نمونه سوالات آیین نامه اصلی با جواب را حل کنید .
آزمون اصلی آیین نامه که شامل ...

ادامه مطلب

نمونه سوالات آزمون آیین نامه افسر

نمونه سوالات آزمون آیین نامه افسر در واقع سوالات امتحانی آیین نامه اصلی راهنمایی و رانندگی است که از متقاضیان گواهی نامه پایه ۳ گرفته می شود . نمونه سوالات آزمون آیین نامه رانندگی تاثیر به سزا...

ادامه مطلب

کاهش استرس در هنگام آزمون عملی یا شهری رانندگی

آیا تا بحال تجربه امتحان عملی رانندگی در حضور افسر راهنمایی و رانندگی را داشته اید ؟ خیلی از هنرآموزان و متقاضیان گواهینامه رانندگی در هنگام امتحان عملی رانندگی استرس دارند و همین استرس باعث میشود در آزمون شهری مردود شوند ...

ادامه مطلب

دانلود سوالات آزمون آیین نامه اصلی دانلود سوالات آزمون آیین نامه مقدماتی